ZDRAVOTNÍ TECHNIKA

Regenerační centrum HARMONIE

regenerační centrum Bystřice pod Hostýnem

3B LASER NEEDLE3B LASER NEEDLE - v nové dimenzi

TERAPIE ODSTRAŇOVÁNÍ BOLESTI

Regenerační centrum HARMONIE zastoupení 3B SCIENCE

 

3B LASER NEEDLE
3B LASER NEEDLE
3B LASER NEEDLE
3B LASER NEEDLE
 • LASRE NEEDLE přístroj se 12 laserovými diodami
 • Mobilní Touchscreen ( Control Touch Pad)
 • Jasná a logická obsluha
 • Nízký nárok na obslužní místo a vysoká mobilita
 • Perfektni ergonomie
 • Spolehlivá a vyzrálá technologie
 • Proces bez bolesti a vedlejších příznaků
 • Široké terapeutické spektrum
 • Vysoká akcentance pacientů
 • Nízké investiční náklady
 • Amortizace po několika použitích
 • Rozsáhlý, rychlý servis
 • Made in Germany garantuje vysokou kvalitu výrobku a bezpečnost

Údaje o výrobku

 • Klasifikace třída: II a dle směrnice 93/42 EWGx
 • Laserová třída: 3R dle EN 60825 -1 / 2008
 • Eff. Výkon v CW provozu: 12 x 50 mW, nastavitelné v krocích 1mW
 • Počet lasetových jehel: 12
 • Vlnová délka: 660 nm, další vlnové délky dle požadavku
 • Modulační frekvence: 1 – 10 000 Hz
3B LASER NEEDLE
3B LASER NEEDLE
3B LASER NEEDLE
3B LASER NEEDLE

NOVÁ DIMENZE

Zlepšená technika a komunikace

U nového přístroje 3B LASERNEEDLE je současně používáno až 12 laserových jehel. Pro nasazení se osvědčil standard přístrojové verze s červeným laserovým světlem (660 nm). Podle vašich terapeutických stěžejních požadavků mohou být přístroje individualizovány, takže vedle červeného laserového světla ( 660 nm) mohou být také přidána světlo infračervené (808 nm) a modré laserové světlo ( 405 nm) a je možno je kombinovat.

Pomocí mobilního Touchscreen ( Control Touch Pad), se kterým je přes funkční rozhraní spojena laserová jednotka ( Laser Unit), řídíte a kontrolujete 3B LASER NEEDLE. Díky této novodobé technologii získáte jako uživatel více flexibility ve své praxi. Kromě toho docílíte optimální komunikace se svým pacientem, který může proces spolu sledovat a může být tak aktivně vtažen do objasňování a terapie. To získává důvěru a posiluje úspěšnost léčby. Každodenní práce je velmi zjednodušena, stejně jako sledování terapie ať již u lůžka pacienta nebo na dálku. Zadání a řízení léčebných parametrů se zcela objasňující a tím je možno je lehce delegovat na další kvalifikované spolupracovníky.

Vedle předem nastavených programů a frekvencí (Multi. Alpha, Nogier, Bahr, Reininger), mohou být velmi lehce naprogramovány individuální programy pacientů, tyto ukládány pod jménem pacienta a znovu vyvolávány. Tak si vytvoříte mimo jiné i přehlednou databanku, výkony (mW), frekvence ( Hz), dobu terapie (min) a volitelný počet laserových diod. Pomocí barevného displeje Touchscreen jste neustále informováni o běžných funkcích přístroje jako je doba terapie a výše dávek.

Ve srovnání s předchozími modely jsou zlepšeny vedle mobility také design výrobku, ergonomie a směřování světleného vodiče. Velmi dobré flexibilní rameno a inteligentní vedení kabelu vám zaručí zručné ovládání a tím optimální ošetřování. Standardně jsou nabízeny lepící aplikátory, které zjednodušují nalepení na světlený vodič a ušetří tak uživateli drahocenný čas. Proto byl také zvýšen počet laserových jehel z 10 na 12.

3 B LASER NEEDLE je flexibilní, kdekoliv v praxi upotřebitelný. Praktické upevnění umožňuje, namontovat během vteřin přístroj na stůl nebo Carts. Obdobně si také můžete objednat atraktivní přenosný stolek . Pro velmi malé místnosti je dodáváno upevnění na stěnu. Kdo by chtěl používat 3B LASER NEEDLE ve více prostorách, stačí vytáhnout pouze Laser Unit z pacientova držáku a tento zastrčit do dalšího držáku v jiné místnosti.

3B LASER NEEDLE
3B LASER NEEDLE
3B LASER NEEDLE
3B LASER NEEDLE

PODKLADY

LASER NEEDLE THERAPIE – úspěšná historie

Myšlenka, využít pro akupunkturu laser s více laserovými diodami, byla kolem devadesátých let v Německu prvně představena na veřejnosti. Takzvaný multi – akupunkturní –laserový přístroj je základem pro technologii LASER NEEDLE, která je od té doby fyziky, inženýry a lékaři dále zdokonalována až bylo dosaženo nového 3B LASER NEEDLE přístroje s technologickým nejvyšším standardem.

Původně, pouze jako idea bezbolestné akupunktury, byly laserové jehly mezitím uplatněny v lékařských oborech jako např, orthopedii, sportovní medicíně, gynekologii, HNO a dermatologii. Toto se stalo možným díky rozsáhlým vědeckým pracím a mnoha pokusům entusiastických terapeutů. Tato pionýrská práce byla především prováděna prof. Dr. Bernardem Litschkem ( Lékařská univerzita ve Štýrském Hradci v Rakousku). Byl publikován bezpočet výzkumných prací, které dokládaly účinky a terapeutické využití LASER NEEDLE terapie. Některé z nejdůležitějších vydání jsme uvedli v seznamu v příloze. Z nich vám nabízíme aktuální odborné knihy k tématům laserová terapie.

3B LASER NEEDLE
3B LASER NEEDLE
3B LASER NEEDLE
3B LASER NEEDLE

JAK FUNGUJE LASER NEEDLE TERAPIE ?

Inovativní LASER NEEDLE terapie patří k Low Level Terapii a je bezbolestným neinvazivním léčebným procesem. Při ní jsou světlené kvanty vysoké dráždivé – hustoty, přiváděny optickými vlákny do jemných laserových jehel. Tyto se nevpichují do kůže, sle jsou nalepeny na dené ošetřované body, pomocí lepících aplikátorů nebo tenké děrované náplasti a zde září na přesný bod ošetřované tkáně. Laserové jehly mohou být aplikovány buď simultánně na libovolné bodové kombinace na těle, v oblasti hlavy nebo na uchu . Takto metodicky odpovídají tradiční klasické akupunktuře. Svými cerebrálními a periferními dráždivými účinky jsou ekvivalentní s akupunkturními jehlami. Vycházející laserové paprsky stimulují ve tkáních komplexní hojivé procesy.

CO DOKÁŽE LASER NEEDLE TERAPIE ?

LASER NEEDLE terapie se stala v posledních letech stejně jako akupunktura stále více populárnější. Jako spojení poznatků tradiční Čínské medicíny je integračním propojením do moderní medicíny. Obzvláště radostné je to, že odhadem více jak 1 milion LASER NEEDLE jednotlivých léčení zatím neprokázaly žádné negativné vedlejší účinky, což mluví o spolehlivosti a bezpečnosti metody.

Podle hustoty světla a místa aplikace aktivují laserové jehly selektivně procesy látkové výměny a mají následující účinky:

 • zvýšení buněčné proliferace, regenerace kostí a chrupavkové tkáně apod.
 • na buněčné hladině : posiluje ATP – tvorbu
 • odbourávání zánětů a otoků
 • stimulaci hojivých procesů u poranění a ran
 • zvýšení periferní, kapilární krevní cirkulace
 • zlepšuje důležité krevní parametry jako imuno - faktory a nasycení kyslíkem,
 • analgetické účinky na triger – a akupunturních bodech při léčení bolesti
 • změny variability srdečního tepu

UŽIVATELSKÉ OBLASTI

Následně bychom vám chtěli představit nejdůležitejší oblasti pro použití LASER NEEDLE terapie . pro další informace pak i následující strana:

AKUPUNTURA / TERAPIE BOLESTI

Bezbolestná LASER NEEDLE terapie může být využita pro téměř všechny akupunkturní léčby, kdy může být stimulováno až 12 akupunkturních bodů současně. Kolena, bolesti zad stejně jako bolesti hlavy/ migrény a alergie jsou nejčastějšími indikacemi. Doba terapie a kriteria výběru bodů jsou adekvátní klasické akupunktury.

ORTHOPEDIE

Vedle snižování bolesti jsou přednostmi této léčby regenerace chrupavek a kostních tkání. Toto otevírá možnosti, šetřit analgetickými léky, redukovat vedlejší účinky a zabránit tak drahým rizikovým operacím. Vždy podle onemocnění a chronicity je rozdílný nutný počet jednotlivých terapií ( 5 – 30). Tendonózy, chondropathie, aseptické osteonekrózy, otoky, fraktury, revmatické onemocnění kloubů.

DERMATOLOGIE

Pro klinicky optimální léčbu dermatologických onemocnění máte k dispozici specielní dermatologický adaptér. Tato specielní 3B dermatologie – Spot může pracovat buď se červenými, modrými nebo infračervenými laserovými jehlami. Zvláště dobré výsledky jsou dosaženy u 3B LASER NEEDLE u: Poruch hojení ran, neurodermitis, akne vulgaris, herpes, stařecké skvrny.

DĚTSKĚ ZDRAVOTNICTVÍ

Přednosti LASER NEEDLE terapie jsou především jejich bezbolestivost a odstranění vedlejších účinků, které jsou u dětí obzvláště důležité. Následující indikace jsou předpokladem a byly úspěšně léčeny: Alergický rýma, bolesti hlavy, bronchitis, astma, kožní ekzémy /neurodermitis, ozařování bradavic, enuresis (noční pomočování).

3B LASER NEEDLE
3B LASER NEEDLE
3B LASER NEEDLE
3B LASER NEEDLE

SERVIS - CENY

Další vzdělávání:

Školení a kurzy dalšího vzdělávání v lASER NEEDLE terapii a Low level laser therapy nabízíme pravidelně - např. na pravidelných akupunkturních – kongresech. Aktuální termíny a obsahy nabízíme na naší webové stránce www.3b-akupunktur.de nebo www.tcm-lasertherapy.de

Financování:

Vstup do LASER NEEDLE – terapie s novým 3B LASER NEELE3 se stal levnějším, protože cenový výkon mohl být dále optimalizován. Proto z toho profitujte! Podle individuálních finančních možností nabízíme různé modely financování. Dotazujte se u nás po aktuálních kondicích. Zda leasing nebo koupi- pronájem - rádi poradíme.

Ceny:

W14235 3B LASER NEEDLE         6.995 E

12 x 50 mW, 660 nm ( 4ervené laserové světlo) inklusivně:

 • laser – Unit se 12 vyměnitelnými světelnými vodiči a funkčním rozhraním
 • Control Touch Pad a funkčním rozhraním a 5 aku s NiMH a integrovanou nabíjecí elektronikou
 • ohýbací rameno a držákem na stůl nebo stěnu
 • brýle pro pacienta
 • 100 jednorázových aplikátorů a 1 role fixovacích náplastí
 • návod k použití ( D,E,F.,S,I,P)

Celý systém 3B LASER NEEDLE je dodáván v elegantním kovovém kurříku. Během několika minut je možno tento přístroj stavebnicovým způsobem bez servisních techniků připravit. Bezpečnostní kontrola je nutná každé 2 roky.

Další 3B LASER NEELE dle požadavku

Příslušenství a spotřební materiál:

W14224 3B Dermatologie – spot 490,00 E
W14238 Odkládací stolek, plexi- sklo (60x40x90) 490,00 E
W14239 Držák na stěnu  45,00 E
W14240 Držák na stůl 45,00 E
W14236 Světelný vodič s SME – závitem 120,00 E
W14229 Jednorázové aplikátory bílé (100 ks balení) 20,00 E
W14226 Silikonový aplikátor modrý(5 kusů v bal.) 20,00 E
W14227 Fixovací náplast (karton 12 rolí) 89,95 E
W14245 Terapeutické brýle (červené laserové světlo) 119,00 E
W14203 Terapeutické brýle ( infračervené laserové světlo) 119,00 E

 

Další 3B LASER

W14200 3B LASWER PEN 150mW, 808 nm 2. 690,00 E
W14201 3B LASER PEN 50mW, 785 nm 1.980,00 E
W14202 3B LASER PEN 40mW, 655 nm 1.980,00 E
W14217 3B LASER DUSCHE (sprcha) 14 x 50 mW, 785 nm 3,490,00 E

 

 

Přístroje pro regulaci
a diagnostiku
živého organismu

Biofyzická
regulační technika
budoucnosti

„Nový 3B LASER NEEDLE je jedna z nejnovějších atraktivních inovací v oblasti - low level laser therapy - . Prokazuje výrazně, že moderní technika a její využívání pro pacienta a osobní péče jemu věnovaná, se vzájemně nevylučují. Tradiční Čínská medicína se pomocí takových vypracovaných inovací stále více vyvíjí a přináší v přibývajícím měřítku zdraví pro, mnoho lidi“.

 

„ Já praktikuji akupunkturu již 40 let. Před rokem jsem začal užívat 3B LASER NEEDLE u těch, u kterých neúčinkovala akupunktura dobře. Byl jsem opravdu překvapen a spokojen s výsledky, které byly téměř všechny pozitivní, takže se tato terapie stala doplňkovou léčbou v mé praxi. Uspokojivé je také, že se nedaly vypozorovat žádné vedlejší účinky. Myslím, že budu přístroj více využívat ať již samostatně nebo v kombinaci s klasickou akupunkturou.

 

Dr.Michael Weber, president pro Evropskou TCM Laser akademii

 

 

zastoupení pro Českou
a Slovenskou republiku
Regenerační centrum
HARMONIE
Bystřice pod Hostýnem

Harmonie Oberon L.I.F.E. Biregs