ZDRAVOTNÍ TECHNIKA

Regenerační centrum HARMONIE

regenerační centrum Bystřice pod Hostýnem

L.I.F.E. systém

L.I.F.E. Frekvenční analyzátor biokmitů živého organismu - Po připojení pacienta na systém snímacích a vysílacích elektrod provede přístroj během několika minut hlavní test a zkontroluje celkem 7.000 údajů souvisejících s celkovou rovnováhou a redukčních schopností organismu.

V tomto testu jsou zahrnuty všechny známé principy celostního pohledu na živý organismus s důrazem na symbiózu s přírodním prostředím.

Základy

Pacient je připojen pomocí vodičů vyvedených ze soustavy elektrod na hlavě k paralelnímu rozhraní na počítač. Počítač zkontroluje elektronické signály klienta a provede tzv. synchronizaci. Nyní může začít testování.

Po provedení testu se vytvoří reakční matice, na které je znázorněna odezva pacienta na 7000 jednoduchých položek. Čím vyšší číslo, tím vyšší je odchylka. Jakmile je identifikován pacientův hlavní problém, tak můžeme zahájit terapii. Mimořádnou vlastností systému L.I.F.E. je, že umožňuje znázornit okamžitou stresovou reakci pacienta a tak přímo zareagovat na hlavní problémy.

Systém L.I.F.E. umožní kvantifikaci vlastního elektrického samoléčebného potenciálu těla. Tento potenciál se nazývá rychlostí biologické reakce nebo též biologickou rychlostí. Pokud budete testovat pacienta při této specifické rychlosti, tak zjistíte individuální stresovou reakci na různé látky.

Koncentrovaná autoterapie.

Poněvadž tělo vysílá různé kmitočty při různých typech nerovnováh a tělesných stavů, umožňuje systém L.I.F.E. tyto kmitočty kvantifikovat. Terapie se provádí pomocí zpětné bioenergetické vazby (tzv. biofeedbacku) tak, že zařízení soustředí terapii na určitý problém samo a působí tak jako terapeut.

Kybernetické spojení.

Tok nebo blokace energie představuje složitý systém komunikace a je obrazem inteligence těla/duše. Systém L.I.F.E. se snaží vytvořit a integrovat prostředí tělesné pohody, vyrovnanosti a harmonie. Existuje tak možnost napravit nerovnováhu v těle před tím,než se nějaká nemoc rozvine.

úvodní obrazovka index hlavní test
úvodní obrazovka index hlavní test
panel akupunktury panel aury profil iridology
panel akupunktury panel aury profil iridology

 

Výrobce a dodavatel:

  • BIREGS GmbH
  • Oberurseler Strasse 70
  • D 61440 Oberursel

Prodej a zaškolení v České republice:

  • Otto Bock ČR s.r.o.
  • Protetická 460, 330 08 Zruč-Senec
  • tel: 377 825 044, fax: 377 825 036

Přístroje pro regulaci
a diagnostiku
živého organismu

Biofyzická
regulační technika
budoucnosti

zastoupení pro Českou
a Slovenskou republiku
Regenerační centrum
HARMONIE
Bystřice pod Hostýnem

Harmonie Oberon L.I.F.E. Biregs